MEBLOCROSS Maximus MXS-42 toaletný stolík craft tobaco / craft zlatý
104.00 €
Do obchodu
Snom každej ženy či dievčaťa je mať svoj vlastný toaletný stolík a na ňom všetky svoje šmiky a kozmetické prípravky. Tento sen si môžete splniť s toaletným... Celý popis
Popis
Snom každej ženy či dievčaťa je mať svoj vlastný toaletný stolík a na ňom všetky svoje šmiky a kozmetické prípravky. Tento sen si môžete splniť s toaletným stolíkom MAXIMUS MXS-42. Disponuje s dvomi zásuvkami a je vyrobený vo farebnom prevedení craft tobaco / craft zlatý a je možné ho krásne…
Parametre
| HĹBKA | 36 cm |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 18 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.037 m3 |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Maximus MXS-42 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | craft tobaco / craft zlatý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | tiché zatváranie dvierok a zásuviek |
| FUNKCIA POMALÉHO ZATVÁRANIA | áno |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | craft tobaco / craft zlatý |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |