MEBLOCROSS Maximus MXS-18 160 manželská posteľ s roštom sonoma svetlá / biely lesk
210.00 €
Do obchodu
Vytvorte pomocou manželskej postele s roštom MAXIMUS MXS-18 160 z Vašej izby oázu relaxu, pokoja a oddychu. Plocha na spanie má veľkosť 200x160 cm. Posteľ je... Celý popis
Popis
Vytvorte pomocou manželskej postele s roštom MAXIMUS MXS-18 160 z Vašej izby oázu relaxu, pokoja a oddychu. Plocha na spanie má veľkosť 200x160 cm. Posteľ je vyrobená vo farebnej kombinácii sonoma svetlá / biely lesk, je dodávaná s roštom a bez matraca, ktorý si môžete doobjednať a je možné ju…
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 98 kg |
|---|---|
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| HĹBKA | 204 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.186 m3 |
| ŠÍRKA | 164 cm |
| VÝŠKA | 81 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Maximus MXS-18 160 |
| ŠÍRKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 160 |
| HĹBKA PLOCHY NA SPANIE (CM) | 200 |
| CELKOVÁ PLOCHA NA SPANIE (Š X H CM) | 160 x 200 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FARBA (SLOVNE) | sonoma svetlá / biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| FUNKCIA POLOHOVANIA | nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | nie |
| PRE POČET OSÔB | 2 |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| POSTEĽ BOXSPRING | nie |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| ROZMER | štandardný |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP POSTELE | manželská |
| VEKOVÁ KATEGÓRIA | pre dospelých |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | sonoma svetlá / biely lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |