MEBLOCROSS Maximus MXS-16 konferenčný stolík craft tobaco / craft zlatý
168.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík MAXIMUS MXS-16 je praktický stolík doplnený odkladacou policou umiestnenou pod hornou doskou. Po bokoch stola z ľavej aj pravej strany sa... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík MAXIMUS MXS-16 je praktický stolík doplnený odkladacou policou umiestnenou pod hornou doskou. Po bokoch stola z ľavej aj pravej strany sa nachádza ďaľší rafinovaný odkladací priestor pre odloženie kníh a časopisov. Vyrobený je vo farebnej kombinácii craft tobaco / craft zlatý…
Parametre
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
|---|---|
| HĹBKA | 68 cm |
| ŠÍRKA | 125 cm |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 34 kg |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.071 m3 |
| VÝŠKA | 53 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Maximus MXS-16 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub |
| FARBA (SLOVNE) | craft tobaco / craft zlatý |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | ABS hrany |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | craft tobaco / craft zlatý |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |