MEBLOCROSS King KIN-08 konferenčný stolík biela / biely lesk
236.00 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík KIN-08 s jemnými líniami sa stane Vašim doplnkom a oživí Vašu obývačku. Okrem toho bude aj Vašim praktickým pomocníkom s... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík KIN-08 s jemnými líniami sa stane Vašim doplnkom a oživí Vašu obývačku. Okrem toho bude aj Vašim praktickým pomocníkom s dostatkom odkladacieho priestoru vďaka obojstranným dvierkam vnútri stolíka. Je vyrobený vo farebnej kombinácii biela / biely lesk a je možné ho…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.071 m3 |
|---|---|
| ŠÍRKA | 85 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 32 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | King KIN-08 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | vyžaduje zručnosť |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / biely lesk |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| VÝHODY PRODUKTU | bezúchytový systém otvárania Push to Open |
| KOLIESKA | nie |
| DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE | 2 dvierka |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / biely lesk |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |