MEBLOCROSS Bond BON-06 taburetka sonoma svetlá / béžová
69.00 €
Do obchodu
Taburetka BOND BON-06 je veľmi stabilná a odolná, vyrobená z dreva v prevedení sonoma svetlá. Na pevnej konštrukcii tvorenej dvomi robustnými... Celý popis
Popis
Taburetka BOND BON-06 je veľmi stabilná a odolná, vyrobená z dreva v prevedení sonoma svetlá. Na pevnej konštrukcii tvorenej dvomi robustnými nohami má upevnený sedák, ktorý je vyrobený z kvalitnej ekokože. Výška sedenia je 48 cm a hĺbka sedu je 38 cm.
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 13 kg |
|---|---|
| VÝŠKA | 48 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0485 m3 |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| HĹBKA | 38 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bond BON-06 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | dub sonoma |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | béžová |
| FARBA (SLOVNE) | sonoma svetlá / béžová |
| PREVEDENIE POŤAHU | béžová |
| POŤAH (SLOVNE) | ekokoža |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | nie |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TYP STOLIČKY | bez operadla |
| VZHĽAD | klasický |
| FARBA | sonoma svetlá / béžová |
| MATERIÁL | DTD / ekokoža |
| POŤAH | ekokoža |