MEBLOCROSS Bond BON-05 taburetka slivka wallis / čierna ekokoža
62.00 €
Do obchodu
Taburetka BON-05 je veľmi stabilná a odolná, vyrobená z kvalitnej, laminovanej DTD, v prevedení slivka wallis, no na výber sú aj iné farebné prevedenia. Na... Celý popis
Popis
Taburetka BON-05 je veľmi stabilná a odolná, vyrobená z kvalitnej, laminovanej DTD, v prevedení slivka wallis, no na výber sú aj iné farebné prevedenia. Na pevnej konštrukcii tvorenej dvomi robustnými nohami má upevnené dva sedáky, ktoré sú vyrobené z kvalitnej ekokože vo farbe čierna, pričom na…
Parametre
| OBJEM V ZABALENOM STAVE DODÁVATEĽA | 0.0726 m3 |
|---|---|
| VÝŠKA | 48 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 3 ks |
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 21.5 kg |
| HĹBKA | 38 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Bond BON-05 |
| HĹBKA SEDADLA (CM) | 38 |
| VÝŠKA SEDADLA (CM) | 48 |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | slivka |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (SEKUNDÁRNE) | čierna |
| FARBA (SLOVNE) | slivka wallis / čierna ekokoža |
| PREVEDENIE POŤAHU | čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | nie |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SEKUNDÁRNY) | ekokoža |
| MATERIÁL (SLOVNE) | DTD / ekokoža |
| POŤAHOVÝ MATERIÁL | ekokoža |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | DTD |
| VÝHODY PRODUKTU | ABS hrany |
| ROZKLADACIA FUNKCIA | nie |
| ČALÚNENIE | áno |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | tmavá |
| TYP STOLIČKY | bez operadla |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | slivka wallis / čierna ekokoža |
| MATERIÁL | DTD / ekokoža |