MEBLOCROSS Alfa konferenčný stolík biela / čierna
108.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík ALFA je stolík kompaktných rozmerov vhodný do každej obývačky. Vyrobený je z kvalitných lamino dosiek vo farebnom prevedení biely mat /... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ALFA je stolík kompaktných rozmerov vhodný do každej obývačky. Vyrobený je z kvalitných lamino dosiek vo farebnom prevedení biely mat / čierny vysoký lesk.
Parametre
| VÁHA S OBALOM DODÁVATEĽA | 24 kg |
|---|---|
| HĹBKA | 80 cm |
| POČET BALÍKOV DODÁVATEĽA | 1 ks |
| VÝŠKA | 48.5 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ZNAČKA | MEBLOCROSS |
| TYPOVÉ OZNAČENIE | Alfa |
| DODÁVA SA | v demonte |
| MONTÁŽ | jednoduchá |
| ÚDRŽBA | utierať navlhko |
| FAREBNÉ PREVEDENIE (PRIMÁRNE) | biela |
| FARBA (SLOVNE) | biela / čierna |
| PREVEDENIE S LESKOM | áno |
| MATERIÁL (PRIMÁRNY) | aglomerovaný materiál |
| MATERIÁL (SLOVNE) | laminovaná DTD |
| DRUH AGLOMEROVANÉHO MATERIÁLU | laminovaná DTD |
| OSVETLENIE | nie |
| KOLIESKA | nie |
| DIZAJNOVÝ NÁBYTOK | nie |
| FAREBNÁ DOSTUPNOSŤ | viac prevedení |
| OBDOBIE VYUŽITIA | celoročne |
| PRIESTOROVÉ URČENIE | do interiéru |
| SEKTOROVÝ PRVOK | áno |
| SVETLOSŤ FARBY | svetlá |
| TVAR | hranatý |
| VZHĽAD | moderný |
| FARBA | biela / čierna |
| MATERIÁL | laminovaná DTD |