Matratex Matrac UNI Rozmer: 85 x 200 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T2-T3
98.00 €
Do obchodu
UNI - ekonomický matrac s nosným jadrom z PUR peny strednej hustoty. Matrac UNI je určený na príležitostné spanie. Výška matraca je 10 cm. Matrac je... Celý popis
Popis
UNI - ekonomický matrac s nosným jadrom z PUR peny strednej hustoty. Matrac UNI je určený na príležitostné spanie. Výška matraca je 10 cm. Matrac je polohovateľný.
Tvrdosť matraca - T2 / 3 stredne tvrdý
Výška matraca: 10 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 85 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T2-T3 |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výška | 10 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |