Matratex Matrac Trend Extra Rozmer: 100 x 200 cm, Tvrdosť: tvrdosť T3
Kvalitný matrac Trend Extra je štandardný matrac s nosným jadrom z vrstiev tvarovej PUR peny a penovej drte. Na oboch stranách matraca je antialergická... Celý popis
Popis
Kvalitný matrac Trend Extra je štandardný matrac s nosným jadrom z vrstiev tvarovej PUR peny a penovej drte. Na oboch stranách matraca je antialergická termovrstva. Výška matraca Trend extra je 14cm. Tvarovaná PUR pena sa vyznačuje veľmi dobrými elastickými vlastnosťami a životnosťou.
Tvrdosť matraca - T3 / stredne tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 120 kg
Poťahová látka matraca - štandard
Klimatizačné výplne - antialergické termo vlákno
Výška matraca: 14 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 100 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | tvrdosť T3 |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Výška | 14 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |