Matratex Matrac STUDENTE Rozmer.: 90 x 190 cm
97.00 €
Do obchodu
Matrac STUDENTE Pohodlný ekonomický matrac STUDENTE je vhodný pre deti a študentov. je vyrobený v prevedení s PU-penou strednej hustoty, na oboch... Celý popis
Popis
Matrac STUDENTE
Pohodlný ekonomický matrac STUDENTE je vhodný pre deti a študentov. je vyrobený v prevedení s PU-penou strednej hustoty, na oboch stranách s profilom comfort. Poťah matraca: odzips. poťah so strečovou látkou, zips na dve strany, antialergická termo výplň 200g/m2.
Tvrdosť matraca: T3 - stredne tvrdý
Výška matraca: 13 cm
Odporúčaná nosnosť matraca: 90 kg
Rozmery:
- 80 x 195 cm
- 80 x 200 cm
- 85 x 195 cm
- 90 x 190 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer. | 90 x 190 cm |
|---|---|
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Výška | 13 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 90 x 190 cm |
| Rozmer | 80 x 195 cm |
| Rozmer | 85 x 195 cm |
| Tvrdosť | H3 |