Matratex Matrac Simbiogreen topflex hard/soft Rozmer: 80 x 200 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T3-T4
Matrac Simbiogreen topflex hard/soft je veľmi luxusný zdravotný matrac s taštičkovou pružinou, na jednej strane s komfortnou vrstvou Bygreen peny (mäkšia... Celý popis
Popis
Matrac Simbiogreen topflex hard/soft je veľmi luxusný zdravotný matrac s taštičkovou pružinou, na jednej strane s komfortnou vrstvou Bygreen peny (mäkšia strana), na druhej strane s PUR penou a kokosovou doskou (tvrdšia strana). Matrac Simbiogreen topflex hard/soft má vynikajúce ortopedické a antialergické vlastnosti, dlhú životnosť a vysokú záruku. Kombinácia tvrdšej a mäkšej strany je výhodou pre klientov, ktorí sa nevedia ihneď rozhodnúť aký matrac si vybrať. Výška matraca je cca 21 cm.
Tvrdosť matraca - T3 / stredne tvrdý - T4 / tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 120 kg
Poťahová látka matraca - štandard
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické polyesterové vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: cca 21 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 80 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T3-T4 |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Výška | 21 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |
| Tvrdosť | H4 |