Matratex Matrac Primat Bio Rozmer: 120 x 200 cm, Tvrdosť: tvrdosť T3
Matrac Primat Bio Matrac Primat Bio je veľmi kvalitný zdravotný matrac s pružinou Bonell, netkanou textíliou a PUR penou. Výška matraca Primat Bio je cca 20... Celý popis
Popis
Matrac Primat Bio
Matrac Primat Bio je veľmi kvalitný zdravotný matrac s pružinou Bonell, netkanou textíliou a PUR penou. Výška matraca Primat Bio je cca 20 cm.
Tvrdosť matraca - T3 stredne tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - od 40 do 120 kg
Poťahová látka matraca - štandard
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické polyesterové vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: 20 cm
- Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 120 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | tvrdosť T3 |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výška | 19 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |