Matratex Matrac Premium comfort Rozmer: 100 x 200 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T3-T4
Matrac Premium comfort Matrac Premium comfort je kvalitný matrac z dvoch pien HDPUR vysokej hustoty, jednej tuhšej-hard s profilom Airy form pre lepšiu... Celý popis
Popis
Matrac Premium comfort
Matrac Premium comfort je kvalitný matrac z dvoch pien HDPUR vysokej hustoty, jednej tuhšej-hard s profilom Airy form pre lepšiu vzdušnosť, druhej mäkkej-soft keď požadujete lepší komfort alebo ste nižšej váhy. Výška matraca je cca 20 cm. Premium comfort je čiastočne polohovateľlý.
Tvrdosť matraca - T2 / mäkký - T3 / stredne tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 130 kg
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické termo vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: cca 20 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 100 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T3-T4 |
| Výška | 20 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H2 |
| Tvrdosť | H3 |