Matratex Matrac Premium Bioflex - HR Rozmer: 140 x 200 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T4
Matrac Premium Bioflex - HR sa radí do skupiny veľmi komfortných a vysoko kvalitných zdravotných matracov, ktorých jadro tvoria taštičkové pružiny s... Celý popis
Popis
Matrac Premium Bioflex - HR sa radí do skupiny veľmi komfortných a vysoko kvalitných zdravotných matracov, ktorých jadro tvoria taštičkové pružiny s roznášacou vrstvou z kokosu a komfortnou vrstvou z HR peny. HR pena je vysokej hustoty, vďaka čomu sa matrac dokonalejšie prispôsobenie ku chrbtici. Matrac je priedušný, ortopedický, antialergický a klimatizovaný. Výška matraca je cca 20 cm.
Tvrdosť matraca - T4 / tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 120 kg
Poťahová látka matraca - štandard
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické polyesterové vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: cca 20 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T4 |
| Výška | 20 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H4 |