Matratex Matrac Popular Bio Rozmer: 120 x 200 cm, Tvrdosť: tvrdosť T3
Matrac Popular Bio Kvalitný, štandardný pružinový matrac Popular Bio s antialergickou termo výplňou z polyesterového vlákna a PUR penou strednej hustoty.... Celý popis
Popis
Matrac Popular Bio
Kvalitný, štandardný pružinový matrac Popular Bio s antialergickou termo výplňou z polyesterového vlákna a PUR penou strednej hustoty. Pružinový matrac Popular Bio je veľmi vzdušný, s dobrou kopírovateľnosťou. Výška matraca je cca 15 cm. je nepolohovateľný. Vhodný rošt - optimálny je rovný latkový rošt, prípadne môže byť aj predpätý lamelový rošt.
Tvrdosť matraca - T3 / stredne tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 100 kg
Poťahová látka matraca - štandard
Klimatizačné výplne - thermo vlákno
Výška matraca: cca 15 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 120 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | tvrdosť T3 |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Výška | 15 cm |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |