Matratex Matrac Master Bio Rozmer: 85 x 200 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T2-T3
Matrac Master Bio Matrac Master Bio sa vyznačuje vysokou kvalitou, nakoľko ide o zdravotný pružinový matrac s ortopedickými a antialergickými vlastnosťami.... Celý popis
Popis
Matrac Master Bio
Matrac Master Bio sa vyznačuje vysokou kvalitou, nakoľko ide o zdravotný pružinový matrac s ortopedickými a antialergickými vlastnosťami. Bonell pružina spolu s PUR penou strednej hustoty poskytuje chrbtici veľmi dobrú oporu. Pružinový matrac Master Bio je veľmi dobre priedušný a klimatizovaný ( letná a zimná strana). Výška matraca je cca 17 cm. je nepolohovateľný.
Tvrdosť matraca - T2 / T3 stredne tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 120 kg
Poťahová látka matraca - štandard
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické polyesterové vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: 17 cm
- Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 85 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T2-T3 |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Výška | 17 cm |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |