Matratex Matrac Latex Zone Rozmer: 140 x 200 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T4
Latex Zone je kvalitný zdravotný matrac zložený z viacerých kvalitných materiálov ako je latex PHYSIO 7, kokosová doska a pur pena. Vrchnú časť matraca tvorí... Celý popis
Popis
Latex Zone je kvalitný zdravotný matrac zložený z viacerých kvalitných materiálov ako je latex PHYSIO 7, kokosová doska a pur pena. Vrchnú časť matraca tvorí latex, preto je matrac pohodlný a dokáže sa prispôsobiť správne tvaru tela. Stredná časť jadra je veľmi dobre priedušná a zároveň dostatočne pevná. Matrac je určený na pevný aj lamelový rošt. Výška matraca Latex Zone je 16cm. Matrac je dostupný v dvoch tvrdostiach T3 a T4.
Tvrdosť matraca -
- T3 / stredne tvrdý
- T4 / tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa -
- T3 - do 90 kg
- T4 - do 110 kg
Typ latexového jadra - latexová pena 7-zón, PUR pena, BYGREEN pena, kokosové vlákno
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické polyesterové vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: 16 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T4 |
| Výška | 16 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Druh peny | Bygreen pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Miestnosť | Detská izba |
| Miestnosť | Spálňa |
| Tvrdosť | H3 |
| Tvrdosť | H4 |