Matratex Matrac Grand zone MEF Rozmer: 140 x 200 cm, Tvrdosť: tvrdosť T3
Matrac Grand zone MEF Matrac Grand zone MEF je matrac v tzv. sendvičovej úprave. V strede matraca sa nachádza doska z prírodného kokosového vlákna, ktorá... Celý popis
Popis
Matrac Grand zone MEF
Matrac Grand zone MEF je matrac v tzv. sendvičovej úprave. V strede matraca sa nachádza doska z prírodného kokosového vlákna, ktorá zabezpečí stále prevzdušnenie matraca a vyššiu tuhosť matraca. Nad ňou sa nachádza platňa z PUR peny strednej hustoty spolu s vrchnou vrstvou komfortnej MEF peny. Výška matraca je 16 cm. je čiastočne polohovateľný.
MEF visco pena - Memory (pamäťová) pena má výnimočnú schopnosť reagovať na teplo a tlak vytvorený telom. Na miestach najväčšieho tlaku tela na matrac s memory penou sa zvyšuje teplota, matrac mäkne a dokáže sa veľmi dobre prispôsobiť nielen chrbtici a podporiť tak správnu polohu celého tela. Hustota 50 až 60 kg/m3 a superelastické vlastnosti sú zárukou dlhej životnosti a komfortu.
Tvrdosť matraca - T3 / stredne tvrdý matrac
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 120 kg
Poťahová látka - štandard
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické termo vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: 16 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | tvrdosť T3 |
| Výška | 16 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Druh peny | Pamäťová pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |