Matratex Matrac Grand T4 Rozmer: 180 x 200 cm, Tvrdosť: tvrdosť T3
Matrac Grand T4 Kvalitný zdravotný matrac Grand T4 s PUR penou a kokosovým vláknom pre lepšie prevzdušnenie matraca. Penový matrac Grand T4 je klimatizovaný,... Celý popis
Popis
Matrac Grand T4
Kvalitný zdravotný matrac Grand T4 s PUR penou a kokosovým vláknom pre lepšie prevzdušnenie matraca. Penový matrac Grand T4 je klimatizovaný, s dobrými ortopedickými vlastnosťami. Výška matraca je 12cm. Matrac je čiastočne polohovateľný. Vhodný rošt s predpätými lamelami - polohovateľný do 30 stupňov, prípadne rovný rošt.
Tvrdosť matraca - T4 / stredne tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 110 kg
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické polyesterové vlákno
Výška matraca: 12 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 180 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | tvrdosť T3 |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výška | 12 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H4 |