Matratex Matrac Grand Soft Rozmer: 200 x 200 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T3 comfort
Kvalitný matrac Grand Soft je komfortný zdravotný matrac s jadrom z tvarovej PUR peny a kokosovým vláknom pre lepšie prevzdušnenie. Profilovaná PUR pena... Celý popis
Popis
Kvalitný matrac Grand Soft je komfortný zdravotný matrac s jadrom z tvarovej PUR peny a kokosovým vláknom pre lepšie prevzdušnenie. Profilovaná PUR pena poskytuje komfortnejšie, mäkšie spanie. Penový matrac Grand Soft je klimatizovaný a antialergický. Výška matraca je 16cm. Matrac je čiastočne polohovateľný. Vhodný rošt s predpätými lamelami - polohovateľný do 30 stupňov, prípadne rovný rošt.
Tvrdosť matraca - T3 comfort
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 100 kg
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické polyesterové vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: 16 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 200 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T3 comfort |
| Výška | 16 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |