Matratex Matrac Grand Plus T3 (odnímateľný poťah) Rozmer: 120 x 200 cm, Tvrdosť: tvrdosť T3
Matrac Grand Plus T3 Matrac Grand Plus T3 je veľmi kvalitný zdravotný matrac s vyššou vrstvou PUR peny a kokosovým vláknom pre lepšie prevzdušnenie matraca.... Celý popis
Popis
Matrac Grand Plus T3
Matrac Grand Plus T3 je veľmi kvalitný zdravotný matrac s vyššou vrstvou PUR peny a kokosovým vláknom pre lepšie prevzdušnenie matraca. Penový matrac Grand Plus je klimatizovaný, s dobrými ortopedickými vlastnosťami. Výška matraca je 14cm. Matrac je čiastočne polohovateľný. K matracu odporúčame zakúpiť rošt s predpätými lamelami - polohovateľný do 30 stupňov, prípadne rovný rošt.
Tvrdosť matraca - T3 / stredne tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 110 kg
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické polyesterové vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: 14 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 120 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | tvrdosť T3 |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Výška | 14 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |