Matratex Matrac Grand pantera maxi Rozmer: 90 x 200 x 18 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T5
Matrac Grand pantera maxi je kvalitný zdravotný matrac so zvýšenou tuhosťou nosného jadra z komfortnej značkovej MDI peny Pantera (špičkovej studenej peny),... Celý popis
Popis
Matrac Grand pantera maxi je kvalitný zdravotný matrac so zvýšenou tuhosťou nosného jadra z komfortnej značkovej MDI peny Pantera (špičkovej studenej peny), kokosovej dosky a HR peny vysokej hustoty. Matrac Grand pantera maxi má vynikajúce ortopedické a antialergické vlastnosti. Matrac je určený pre užívateľov s nadmernou hmotnosťou. Výška matraca Grand pantera maxi je 18 cm. Matrac je nepolohovateľný.
Tvrdosť matraca - T5 / extra tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 150 kg
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické termo vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: 18 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 90 x 200 x 18 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T5 |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Výška | 18 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | HR pena |
| Druh peny | MDI pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H5 |