Matratex Matrac Grand hard/soft Rozmer: 160 x 200 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T3-T4
Nosné jadro matraca Grand hard/soft tvorí kokosová doska v strede pre lepšiu vzdušnosť spolu s HR penou a PUR penou. Mäkšiu stranu tvorí komfortná HR-pena s... Celý popis
Popis
Nosné jadro matraca Grand hard/soft tvorí kokosová doska v strede pre lepšiu vzdušnosť spolu s HR penou a PUR penou. Mäkšiu stranu tvorí komfortná HR-pena s veľmi dobrými ortopedickými vlastnosťami, tvrdšia strana je s PUR penou strednej hustoty. Matrac Grand hard/soft je klimatizovaný - letná a zimná strana. Matrac Grand hard/soft je čiastočne polohovateľný. Nosnosť matraca je do 120 kg.
Tvrdosť matraca - T3 / stredne tvrdý - T4 / tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 120 kg
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické termo vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: 16 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 160 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T3-T4 |
| Výška | 16 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Druh peny | HR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |
| Tvrdosť | H4 |