Matratex Matrac Ergogreen natura Rozmer: 85 x 200 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T4
Matrac Ergogreen natura je novinka v luxusných matracoch. Ide o exkluzívny profil 7 zón z Bygreen peny vysokej hustoty, vyrobený z monobloku. Nový profil... Celý popis
Popis
Matrac Ergogreen natura je novinka v luxusných matracoch. Ide o exkluzívny profil 7 zón z Bygreen peny vysokej hustoty, vyrobený z monobloku. Nový profil matraca dáva užívateľovi naplno využiť všetky vlastnosti Bygreen peny, veľmi dobre priedušný, v kvalitnom odzipsovateľnom Superstreč poťahu. Výška matraca Ergogreen natura je cca 20 cm.
Tvrdosť matraca - T4 comfort / tvrdý matrac
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 130 kg
Klimatizačné výplne - obojstranné prevedenie; - letná strana antialergické termo vlákno, zimná strana ovčia vlna
Výška matraca: 20 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 85 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T4 |
| Výška | 20 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Druh peny | Bygreen pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H4 |