Matratex Matrac AIRYLATTEX DUO Rozmer: 85 x 200 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T4
Airylattex Duo je veľmi obľúbený kvalitný zdravotný matrac vyššej tvrdosti. Jadro matraca Airylattex Duo je tvorené striedaním troch vrstiev Ergolattexu a... Celý popis
Popis
Airylattex Duo je veľmi obľúbený kvalitný zdravotný matrac vyššej tvrdosti. Jadro matraca Airylattex Duo je tvorené striedaním troch vrstiev Ergolattexu a dvoma kokosovými doskami. Komfortný matrac je veľmi dobre priedušný (kokos a perforácia peny), preto sa v ňom ľahko udržuje suchá klíma. Tri zóny tvrdosti umožňujú dokonalejšie kopírovanie chrbtice. Výška matraca je 14 cm. Matrac Airylattex Duo je málo polohovateľný, vhodný rošt s predpätými lamelami, prípadne rovný rošt.
Matrace s Airylattexu vznikajú spojením HR peny a latexu. Airylattex má vysokú tuhosť a primeranú pružnosť, preto matrace z tohto materiálu majú dlhú životnosť. Perforáciou sa dosahuje vysoká priedušnosť a zároveň aj tri zóny tvrdosti, aby sa matrac dokázal lepšie prispôsobiť telu.
Tvrdosť matraca - T4 / tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 120 kg
Klimatizačné výplne - antialergické termo vlákno na oboch stranách 300g/m2
Výška matraca: 14 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 85 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T4 |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Výška | 14 cm |
| Druh peny | HR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H4 |