Matratex Matrac AIRYLATTEX COMFORT Rozmer: 100 x 200 cm, Tvrdosť: Tvrdosť T4
Zdravotný matrac AIRYLATTEX COMFORT s nosným jadrom z kvalitnej komfortnej HR peny z kategórie hydrolatexu vysokej hustoty s úpravou AIRY FORM a kokosovej... Celý popis
Popis
Zdravotný matrac AIRYLATTEX COMFORT s nosným jadrom z kvalitnej komfortnej HR peny z kategórie hydrolatexu vysokej hustoty s úpravou AIRY FORM a kokosovej dosky v strede. Penový matrac AIRYLATTEX Comfort sa štandardne dodáva v odzipsovateľnom poťahu s antialergickou termovrstvou. Matrac čiastočne polohovateľný je vhodný na rošt s predpätými lamelami, prípadne aj na pevný rošt. polohovateľný to 30 stupňov.
Matrace s Airylattexu vznikajú spojením HR peny a latexu. Airylattex má vysokú tuhosť a primeranú pružnosť, preto matrace z tohto materiálu majú dlhú životnosť. Perforáciou sa dosahuje vysoká priedušnosť a zároveň aj tri zóny tvrdosti, aby sa matrac dokázal lepšie prispôsobiť telu.
Tvrdosť matraca - T4 / tvrdý
Odporúčaná hmotnosť užívateľa - do 120 kg
Klimatizačné výplne - antialergické termo vlákno na oboch stranách 300g/m2
Výška matraca: 16 cm
Rozmery matraca:
- 80 x 200 cm
- 85 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 100 x 200 cm |
|---|---|
| Tvrdosť | Tvrdosť T4 |
| Výška | 16 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | HR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Rozmer | 85 x 200 cm |
| Tvrdosť | H4 |