Matratex Detský matrac Bambino termo Rozmer: 160 x 70 cm
84.00 €
Do obchodu
Detský matrac Bambino termo Detský matrac Bambino termo s jadrom z PUR peny, ktorá sa vyznačuje dlhou životnosťou a nenáročnou údržbou. Jedna strana má... Celý popis
Popis
Detský matrac Bambino termo
Detský matrac Bambino termo s jadrom z PUR peny, ktorá sa vyznačuje dlhou životnosťou a nenáročnou údržbou. Jedna strana má upravený profil, čo umožňuje lepšie udržanie suchej klímy. Na oboch stranách detského matraca je antialergické termovlákno. Matrac má pevný bavlnený poťah s detským motívom. Výška matraca Bambino termo je 8 cm.
Výška matraca: 8 cm
Klimatizáčné výplne: antialergické termo vlákno 200g/m2
Rozmery:
- 120 x 60 cm
- 120 x 65 cm
- 120 x 70 cm
- 130 x 70 cm
- 140 x 70 cm
- 160 x 70 cm
- 170 x 70 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 160 x 70 cm |
|---|---|
| Výška | 8 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 70 x 140 cm |
| Rozmer | 70 x 160 cm |
| Rozmer | 60 x 120 cm |
| Rozmer | 70 x 120 cm |
| Rozmer | 70 x 130 cm |
| Rozmer | 70 x 170 cm |
| Rozmer | 65 x 120 cm |