Matratex Detský matrac Bambino green Rozmer: 130 x 70 cm
Detský matrac Bambino green Detský matrac Bambino green je vyrobený z kvalitnej ekologickej bygreen peny, ktorá obsahuje prírodné oleje a je šetrnejšia k... Celý popis
Popis
Detský matrac Bambino green
Detský matrac Bambino green je vyrobený z kvalitnej ekologickej bygreen peny, ktorá obsahuje prírodné oleje a je šetrnejšia k prírodnému prostrediu. Bygreen pena má vyššiu hustotu ako štandardné peny, ale zároveň je pružnejšia. Jadro má upravený vrchný profil tak, aby v ňom mohol lepšie prúdiť vzduch a tým bola zabezpečená vhodná klíma v matraci. Detský matrac Bambino green má výšku 8 cm.
Výška matraca: 8 cm
Klimatizačné výplne: antialergické termo vlákno 200g/m2
Rozmery:
- 120 x 60 cm
- 120 x 70 cm
- 130 x 70 cm
- 140 x 70 cm
- 160 x 70 cm
- 170 x 70 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Matrace sa vyrábajú v ľubovoľných rozmeroch na centimeter do šírky aj dĺžky, tolerancia + - 1 % ( hrúbka +- 7 %).
Parametre
| Rozmer | 130 x 70 cm |
|---|---|
| Výška | 8 cm |
| Druh peny | Bygreen pena |
| Rozmer | 70 x 140 cm |
| Rozmer | 70 x 160 cm |
| Rozmer | 60 x 120 cm |
| Rozmer | 70 x 120 cm |
| Rozmer | 70 x 130 cm |
| Rozmer | 70 x 170 cm |
| Rozmer | 65 x 120 cm |