Matrac POLARIS Halmar 140 x 200 cm
236.60 €
Do obchodu
Čalúnená matrac POLARIS s bonellovými pružinami obsahuje kokosovú vrstvu a polyuretanovou (PUR) penu T-25. Poťah je prešívaný odolnou žakárovou tkaninou - 120... Celý popis
Popis
Čalúnená matrac POLARIS s bonellovými pružinami obsahuje kokosovú vrstvu a polyuretanovou (PUR) penu T-25.
Poťah je prešívaný odolnou žakárovou tkaninou - 120 g / m2.
Výška matraca:16 cm
Tvrdosť matraca:stredná
Rozmery:90 x 200 cm / 15 kg120 x 200 cm / 20 kg140 x 200 cm / 23 kg160 x 200 cm / 26 kg180 x 200 cm / 30 kg
Výber rozmeru zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Parametre
| TUHOSŤ | Stredná |
|---|---|
| MATERIÁL MATRACE | Polyuretanová pena |
| MATERIÁL MATRACE | Kokosové vlákno |
| MATERIÁL MATRACE | Bonellové pružiny |
| VÝŠKA | 16 cm |
| TYP MATRACE | Pružinová |
| ROZMER | 90x200 cm |
| ROZMER | 160x200 cm |
| ROZMER | 120x200 cm |
| ROZMER | 180x200 cm |
| ROZMER | 140x200 cm |
| ROZMER LÔŽKA | 140 x 200 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |