Masážne polohovacie kreslo PEGAZ VELVET M Signal Svetlosivá
415.40 €
Do obchodu
Masážne polohovacie kreslo PEGAZ VELVET M sa čoskoro stane pohodlným a príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku,... Celý popis
Popis
Masážne polohovacie kreslo PEGAZ VELVET M sa čoskoro stane pohodlným a príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku, čítanie obľúbenej knihy alebo pri sledovaní televízie.
Kreslo je možné sklopiť do vodorovnej polohy, jednoduchým pohybom sa vysunie podnožka a zároveň sa sklopí operadlo a tým spríjemní relaxáciu.
Elektrické masážne polohovacie kreslo je vyrobené zo zamatu so silným polstrovaním, takže má dlhú životnosť a zároveň ponúka príjemné posedenie.
Priložený ovládač vám umožňuje pohodlne vybrať jeden z masážnych programov, výber masážnej zóny alebo intenzitu masáže. Masážne polohovacie kreslo je tiež vybavené postranným vreckom.
Farba:sivásvetlosivázelená
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zamatová látka Bluvel
Rozmery:šírka: 64 cmhĺbka: 88 - 160 cmvýška: 102 cm
hĺbka sedu: 53 cmvýška sedu: 47 cm
Hmotnosť:35 kg
Dodávané v demonte.
Masážne polohovacie kreslo PEGAZ VELVET M sa čoskoro stane pohodlným a príjemným spoločníkom po náročnom dni. Môžete v ňom stráviť príjemné chvíle odpočinku, čítanie obľúbenej knihy alebo pri sledovaní televízie.
Kreslo je možné sklopiť do vodorovnej polohy, jednoduchým pohybom sa vysunie podnožka a zároveň sa sklopí operadlo a tým spríjemní relaxáciu.
Elektrické masážne polohovacie kreslo je vyrobené zo zamatu so silným polstrovaním, takže má dlhú životnosť a zároveň ponúka príjemné posedenie.
Priložený ovládač vám umožňuje pohodlne vybrať jeden z masážnych programov, výber masážnej zóny alebo intenzitu masáže. Masážne polohovacie kreslo je tiež vybavené postranným vreckom.
Farba:sivá
Materiál:zamatová látka Bluvel
Rozmery:šírka: 64 cmhĺbka: 88 - 160 cmvýška: 102 cm
hĺbka sedu: 53 cmvýška sedu: 47 cm
Hmotnosť:35 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Zelená |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 35 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 53 cm |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Áno |
| MASÁŽNY PROGRAM | Časovač |
| MASÁŽNY PROGRAM | Regulácia sily masáže |
| MASÁŽNY PROGRAM | Voľba masážne zóny |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| HĹBKA | 160 cm |
| HĹBKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 35000.000g |