Masážne polohovacie kreslo AGUSTIN M Halmar Béžová
269.30 €
Do obchodu
Pohodlné kreslo AGUSTIN M sa stane vaším najlepším spoločníkom na relaxáciu a odpočinku. Kreslo je čalúnené príjemnou látkou v dvoch farebných variatnách:... Celý popis
Popis
Pohodlné kreslo AGUSTIN M sa stane vaším najlepším spoločníkom na relaxáciu a odpočinku.
Kreslo je čalúnené príjemnou látkou v dvoch farebných variatnách: béžová a sivá. Ponúka funkciu polohovacie chrbtovej opierky a zároven je masážna.
Farba:béžovásivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:látka
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 92 - 160 cmvýška: 107 - 83 cm
šírka sedu: 46 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 45 cm
výška podrúčiek od zeme: 60 cm
Hmotnosť:30 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA | 107 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| MATERIÁL | Látka |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| MASÁŽNÉ FUNKCIE | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA | 160 cm |
| HĹBKA | 92 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Béžová |
| Hmotnosť | 30000.000g |