Livin Hill Toaletný stolík RI016 RIMINI FARBA: VanilkaRI016
215.00 €
Do obchodu
Toaletný stolík RIMINI RI016 Nábytok Rimini je vyrobený z dreva v kombinácií s MDF. Táto dokonalá kolekcia provensálskeho nábytku Vám vnesie do... Celý popis
Popis
Toaletný stolík RIMINI RI016
Nábytok Rimini je vyrobený z dreva v kombinácií s MDF. Táto dokonalá kolekcia provensálskeho nábytku Vám vnesie do domova tradičný ošumelý šik, ktorý je charakteristický ručne maľovaným drevom. Praktický toaletný stolík RIMINI RI016 má dve zásuvky a je vyrobený v dvoch farebných prevedeniach. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: drevo / MDF
Farebné prevedenie: vanilka,
Rozmery: (ŠxVxH) 90 x 78 x 40 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | VanilkaRI016 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Hĺbka | 40 cm |
| Výška | 78 cm |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 90 cm |
| MATERIÁL | laminát |
| MATERIÁL | Masív |
| Zrkadlo | Nie |
| Miestnosť | Spálňa |