Livin Hill Toaletný stolík MERANO ME017
271.00 €
Do obchodu
Toaletný stolík MERANO ME017 Preferujete eleganciu a klasický štýl, ktorý Vám ponúka široké možnosti kombinácie a jej rôznorodosť? Potom je tu Vintage systém... Celý popis
Popis
Toaletný stolík MERANO ME017
Preferujete eleganciu a klasický štýl, ktorý Vám ponúka široké možnosti kombinácie a jej rôznorodosť? Potom je tu Vintage systém MERANO, ktorý v sebe spája klasické tradície, ktoré sú zvýraznené jeho dokonalým farebným prevedením. Kolekcia je navrhnutá presne tak, aby vytvorila útulný a pôvabný domov. Systém je vyrobený v svetlejších odtieňoch, ktoré presvetlia každý priestor. Toaletný stolík MERANO ME017 má tri zásuvky.
Materiál: Drevo + MDF
Farebné prevedenie: svetlohnedá
Rozmer:
- (ŠxVxH) 10 x 78 x 40 cm
Váha: 13 kg
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Hĺbka | 40 cm |
| Výška | 78 cm |
| Šírka | 110 cm |
| MATERIÁL | laminát |
| MATERIÁL | Masív |
| Zrkadlo | Nie |
| Miestnosť | Spálňa |