Livin Hill Konferenčný stolík Verona VE884
568.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík VERONA VE884 konferenčný stolík VERONA Vám predstavuje dokonalý francúzsky štýl, ktorý je charakteristický svojím detailom spracovania.... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík VERONA VE884
konferenčný stolík VERONA Vám predstavuje dokonalý francúzsky štýl, ktorý je charakteristický svojím detailom spracovania. Pri výrobe tejto francúzskej kolekcie sa kladú detaily na dokonalé kovania či precíznu rezbársku prácu. Konferenčný stolík VERONA je dominantný vďaka osobitému "schátranému vzhľadu", ktorý obohatí Vašu domácnosť o jedinečnosť a krásnu. Pre vytvorenie exkluzívneho interiéru je konferenčný stolík VERONA vhodné kombinovať s jemnými farebnými prevedeniami ako je zlatá, béžová, staro ružová či fialová. Konferenčný stolík je dodávaný v demonte.
Materiál: drevo
Farebné prevedenie: krémová
Rozmer:
Rozmer:
- (ŠxVxH) 122 x 80 x 45 cm
- Váha: 20 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Výška | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka | 80 cm |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 122 cm |
| MATERIÁL | Drevo |
| FUNKCIA | Bez rozkladu |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| FUNKCIA | Bez poličky |
| Miestnosť | Obývačka |