Livin Hill Konferenčný stolík VERONA VE809
Konferenčný stolík VERONA VE809 Nábytok VERONA Vám predstavuje dokonalý francúzsky štýl, ktorý je charakteristický svojim detailom spracovania. Pri výrobe... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík VERONA VE809
Nábytok VERONA Vám predstavuje dokonalý francúzsky štýl, ktorý je charakteristický svojim detailom spracovania. Pri výrobe tejto francúzskej kolekcie, sa kladú detaily na dokonalé kovania či precíznu rezbársku prácu. Nábytok je dominantný vďaka osobitému ,,schátranému" vzhľadu, ktorý obohatí Vašu domácnosť o jedinečnosť a krásu. Nábytok je vyrobený z kvalitných prírodných materiálov, s dôrazom na spracovanie i tých najmenších detailov. Konferenčný stolík VE809 ponúka 6 praktických zásuviek z obidvoch strán, pričom 4 sú širšie a 2 sú užšie. Zásuvky majú zaujímavé kovové úchytky. Stolík je tiež súčasťou kolekcie nábytku VERONA. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: drevo
Rozmery:
- ŠxVxH: 122 x 49 x 80 cm
- Hmotnosť: 28 kg
Farebné prevedenie: béžová / drevo brezové
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Výška | 49 cm |
| Farba | Béžová |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Provensálsky |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Funkcia | So zásuvkou |
| Hĺbka | 80 cm |
| Miestnosť | Obývačka |