Livin Hill Konferenčný stolík SOHO SH11
Konferenčný stolík SOHO SH11 Kombinácia prírodného dreva a tvrdeného skla, ktorá predstavuje moderný dizajn a nadčasovosť, to je charakteristickým znakom... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SOHO SH11
Kombinácia prírodného dreva a tvrdeného skla, ktorá predstavuje moderný dizajn a nadčasovosť, to je charakteristickým znakom kolekcie nábytku SOHO. Zostava nábytku je určená hlavne do kancelárii a domácnosti s formálnym vkusom, no jednotlivé kúsky môžu dodať šmrnc akejkoľvej miestnosti vo Vašej domácnosti. Pravidelné tvary, rafinované detaily, minimalistický vzhľad a jedinečnosť, to všetko ponúka . Stolík SH11 je vyrobený v atraktívnom dizajne, neodolateľnom prevedení a originálnom vzhľade, čo dokazuje svojimi dokonalými sklenenými nožičkami. Stolík má dve praktické zásuvky, na odkladanie vecí. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: MDF, tvrdené sklo
Rozmery:
- ŠxVxH: 123 x 41 x 59 cm
- Hmotnosť: 45 kg
Farebné prevedenie: hnedá - orech
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, skontrolujte si ich prosím pri preberaní!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Výška | 41 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Orech |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Funkcia | So zásuvkou |
| Miestnosť | Obývačka |
| Hĺbka | 59 cm |