Livin Hill Konferenčný stolík ROSE HILL RH07
685.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík ROSE HILL RH07 Moderná konferenčný stolík ROSE HILL, ktorá ponúka nielen moderné prevedenie, ale aj minimalistický vzhľad, predné časti s... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ROSE HILL RH07
Moderná konferenčný stolík ROSE HILL, ktorá ponúka nielen moderné prevedenie, ale aj minimalistický vzhľad, predné časti s 3D efektom a dokonalé zlaté rámy. Konferenčný stolík je charakteristický aj svojim nadčasovým dizajnom a praktickosťou. RH07 predstavuje nielen exkluzívny dizajn, ale aj nadčasovosť a originalitu. Konferenčný stolík je dodávaný v demonte.
Materiál: MDF, kovové nožičky
Farebné prevedenie: cementová zelená, zlatá
Rozmery:
- (ŠxVxH) 80 x 35 x 80 cm
- Váha: 15 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Výška | 35 cm |
| Hĺbka | 80 cm |
| MATERIÁL | MDF |
| FUNKCIA | Bez rozkladu |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Spodná časť | Bez poličky |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| FUNKCIA | Bez poličky |
| MATERIÁL | Kov |
| Farba | zlatá |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Miestnosť | Obývačka |