Livin Hill Konferenčný stolík ROSE HILL RH06
Konferenčný stolík ROSE HILL RH06 Moderná kolekcia nábytku ROSE HILL, ktorá ponúka nielen moderné prevedenie, ale aj minimalistický vzhľad, predné časti s 3D... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ROSE HILL RH06
Moderná kolekcia nábytku ROSE HILL, ktorá ponúka nielen moderné prevedenie, ale aj minimalistický vzhľad, predné časti s 3D efektom a dokonalé zlaté rámy. Kolekcia je tiež charakteristická svojim nadčasovým dizajnom a praktickosťou, ktorá umožňuje zatvárať dvierka a zásuvky v tichosti. Konferenčný stolík RH06 má 2 praktické zásuvky a je vyrobený v exkluzívnom dizajne a výnimočnom vzhľade. Stolík je tiež súčasťou kolekcie nábytku ROSE HILL. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: MDF, kovové nožičky
Rozmery:
- ŠxVxH: 119,5 x 36 x 59,5 cm
- Hmotnosť: 36 kg
Farebné prevedenie: cementová zelená / zlatá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Výška | 36 cm |
| Materiál | Kov |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Funkcia | So zásuvkou |
| Miestnosť | Obývačka |
| Hĺbka | 59,5 cm |
| Štýl | Dizajnový |