Livin Hill Konferenčný stolík RI027 RIMINI FARBA: Vanilka-RI027
297.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík RIMINI RI027 Nábytok RIMINI je vyrobený z dreva v kombinácii s MDF. Táto dokonalá kolekcia provensálskeho nábytku Vám vnesie do... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík RIMINI RI027
Nábytok RIMINI je vyrobený z dreva v kombinácii s MDF. Táto dokonalá kolekcia provensálskeho nábytku Vám vnesie do domova tradičný ošumelý šik, ktorý je charakteristický ručne maľovaným drevom. Konferenčný stolík RIMINI RI027 s ozdobným lemovaním vo vintage štýle, ktorý je zvýraznený vanilkovým alebo bielym farebným prevedením. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: drevo, MDF
Farebné prevedenie: vanilková / biela
Rozmer:
Rozmer:
- (ŠxVxH) 120 x 50 x 60 cm
- Váha: 16 kg
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| FARBA | Vanilka-RI027 |
|---|---|
| Hĺbka | 60 cm |
| Výška | 50 cm |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 120 cm |
| MATERIÁL | MDF |
| MATERIÁL | Drevo |
| FUNKCIA | Bez rozkladu |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| FUNKCIA | Bez poličky |
| Miestnosť | Obývačka |