Livin Hill Konferenčný stolík RI027 RIMINI Farba: Vanilka-RI027
297.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík RIMINI RI027 Výrobcovia sektorového nábytku RIMINI Vám ponúkajú dokonalý nábytok s jedinečným dizajnom. Nábytok RIMINI je vyrobený z dreva... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík RIMINI RI027
Výrobcovia sektorového nábytku RIMINI Vám ponúkajú dokonalý nábytok s jedinečným dizajnom. Nábytok RIMINI je vyrobený z dreva v kombinácii s MDF. Táto dokonalá kolekcia provensálskeho nábytku Vám vnesie do domova tradičný ošumelý šik, ktorý je charakteristický ručne maľovaným drevom. Provensálsky nábytok RIMINI ponúka niekoľko jedinečných prvkov ako sú vitríny, komody či stoly. Táto široká ponuka Vám umožňuje vytvoriť si čarovný domov presne podľa Vašich predstáv. Konferenčný stolík RIMINI s ozdobným lemovaním vo vintage štýle, ktorý je zvýraznený vanilkovým alebo bielym farebným prevedením. Vytvorte si doma oázu pokoja a harmónie s luxusnou kolekciou tohto nábytku a cíťte sa ako v rozprávke. Stolík je tiež súčasťou provensálskej kolekcie nábytku RIMINI. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: drevo, MDF
Rozmer:
Rozmer:
- ŠxVxH: 120 x 50 x 60 cm
- Hmotnosť: 16 kg
Farebné prevedenie:
- biela
- vanilková
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Vanilka-RI027 |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Materiál | MDF |
| Výška | 50 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Farba | Béžová |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Provensálsky |
| Funkcia | Bez poličky |
| Hĺbka | 60 cm |
| Miestnosť | Obývačka |