Livin Hill Konferenčný stolík RAVENNA RA027
187.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík RAVENNA RA027 Jemné slnko, levanduľa a olivové háje ... práve takúto atmosféru evokuje kolekcia provensálskeho nábytku RAVENNA. Sektorový... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík RAVENNA RA027
Jemné slnko, levanduľa a olivové háje ... práve takúto atmosféru evokuje kolekcia provensálskeho nábytku RAVENNA. Sektorový nábytok Revanna vnesie do každého interiéru provensálsky štýl, ktorý zvýrazňuje jeho biele farebné prevedenie. Tento starodávny nábytok je charakteristický svojím dokonale spracovaným detailom, vkusnými nožičkami a štýlovým kovaním. Zaujímavý konferenčný stolík RAVENNA RA027 má zásuvku.
Materiál: drevo / MDF
Farebné prevedenie: biela / bielené drevo
Farebné prevedenie: biela / bielené drevo
Rozmery:
- (ŠxVxH) 120 x 50 x 60 cm
- Váha: 12 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Hĺbka | 60 cm |
| Výška | 50 cm |
| MATERIÁL | MDF |
| MATERIÁL | Drevo |
| FUNKCIA | Bez rozkladu |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| FUNKCIA | So zásuvkou |
| Miestnosť | Obývačka |