Livin Hill Konferenčný stolík MAZE MAZL06
520.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík MAZE MAZL06 , je vyrobená z masívu a z kvalitného kartáčovaného akáciového dreva. Typickým znakom kolekcie sú 3D efekty s asymetrickým... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík MAZE MAZL06
, je vyrobená z masívu a z kvalitného kartáčovaného akáciového dreva. Typickým znakom kolekcie sú 3D efekty s asymetrickým znakom, na predných častiach nábytku. Stolík je vyrobený v elegantnom farebnom prevedení a má čierne kovové nožičky, so zlatým detailom. Stolík ponúka aj policu na odkladanie vecí. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: masív / akáciové drevo / kovové nožičky
Rozmery:
- ŠxVxH: 120 x 40 x 60 cm
- Hmotnosť: 21 kg
Farebné prevedenie: hnedá / čierna / zlatá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 40 cm |
| Materiál | Kov |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Dekor | Ostatné |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Šírka od-do | 110 cm - 120 cm |
| Funkcia | S poličkou |
| Štýl | Industriálny |
| Hĺbka | 60 cm |
| Miestnosť | Obývačka |