Livin Hill Konferenčný stolík LIMENA LI822
Konferenčný stolík LIMENA LI822 Luxusný konferenčný stolík LIMENA s krásnymi detailmi vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý dodá Vášmu interiéru ľahkosť,... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík LIMENA LI822
Luxusný konferenčný stolík LIMENA s krásnymi detailmi vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý dodá Vášmu interiéru ľahkosť, sviežosť a nadčasový dizajn sa zaručene stane Vaším rodinným pokladom. Kolekcia nábytku LIMENA je bohatá kolekcia dvoch farieb bielej a hnedej, vyrobená z kvalitnej kôry brazílskeho kaučukovníka. Táto nádherná séria nábytku spája jednoduché klasické tradície s modernými prvkami, ktoré pôsobia útulne a pôvabne. Keďže kolekcia preferuje svetlé farebné odtiene dokonale presvetlí a opticky zväčší každý priestor, v ktorom sa nachádza. Výhodou je možnosť kombinovania s rôznymi farebnými doplnkami v čiernom, sivom či inom tmavom tóne, ktoré vytvoria dokonalý kontrast. Limena je navrhnutá pre tých, ktorý uprednostňujú eleganciu a klasický štýl, ktorý ponúka široké možnosti kombinácie a rôznorodosť kusov. Konferenčný stolík je tiež súčasťou kolekcie nábytku LIMENA. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: Kaučuk
Rozmery:
- ŠxVxH: 120 x 48 x 60 cm
- Hmotnosť: 15 kg
Farebné prevedenie: biela - ivory / hnedá
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Výška | 48 cm |
| Šírka | 110 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Provensálsky |
| Funkcia | So zásuvkou |
| Hĺbka | 60 cm |
| Miestnosť | Obývačka |