Livin Hill Konferenčný stolík FLOW FLO L06-110
Konferenčný stolík FLOW FLO L06-110 Sektorový nábytok z kolekcie FLOW ponúka veľmi nadčasové tvary, ktoré budú moderné aj po niekoľkých rokoch. Zostava... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík FLOW FLO L06-110
Sektorový nábytok z kolekcie FLOW ponúka veľmi nadčasové tvary, ktoré budú moderné aj po niekoľkých rokoch. Zostava sektorového nábytku je vyrobená z dreva, ktoré dopĺňajú kovové prvky. Takáto kombinácia funguje v každom interiéri a dokáže vytvoriť atraktívny domov. Množstvo praktických prvkov tejto retro kolekcie umožňuje zariadiť si nielen obývačku ale i jedáleň, spálňu či predsieň. Konferenčný stolík je tiež súčasťou modernej kolekcie nábytku FLOW. Nábytok je dodávaný v demonte.
- ŠxHxV: 110 x 65 x 36 cm
- Hmotnosť : 18 kg
Farebné prevedenie: hnedá / čierna
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Výška | 36 cm |
| Šírka | 110 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Dekor | Ostatné |
| Funkcia | Bez poličky |
| Štýl | Industriálny |
| Miestnosť | Obývačka |
| Hĺbka | 65 cm |