Livin Hill Konferenčný stolík CAPELLA CAPL06
684.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík CAPELLA CAPL06 Nápaditá kolekcia sektorového nábytku CAPELLA je vyrobená z kvalitného agátového dreva v originálnej farbe Tundra Grey,... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík CAPELLA CAPL06
Nápaditá kolekcia sektorového nábytku CAPELLA je vyrobená z kvalitného agátového dreva v originálnej farbe Tundra Grey, ktorú vkusne dopĺňajú kovové nohy v čiernom prevedení. S nábytkom CAPELLA si dokážete rýchlo a bez námahy zariadiť celý dom či byt a tak vdýchnuť každému interiéru čarovnú atmosféru. Konferenčný stolík CAPELLA CAPL06 má jednu zásuvku a otvorenú policu. Nábytok je dodávaný v demonte.
Materiál: agátové drevo / kovové nohy
Farebné prevedenie: Tundra Grey
Rozmery:
- (ŠxHxV) 120 x 70 x 40 cm
- Váha: 32 kg
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Hĺbka | 70 cm |
| Výška | 40 cm |
| Šírka | 120 cm |
| MATERIÁL | Drevo |
| FUNKCIA | Bez rozkladu |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| FUNKCIA | S poličkou |
| FUNKCIA | So zásuvkou |
| Miestnosť | Obývačka |