Livin Hill Konferenčný stolík ASHTON AST L06-120
407.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík ASHTON AST L06-120 Neprehliadnuteľná kolekcia sektorového nábytku ASHTON je inšpirovaná dizajnom šesťdesiatych rokov, ktorý poukazuje na... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ASHTON AST L06-120
Neprehliadnuteľná kolekcia sektorového nábytku ASHTON je inšpirovaná dizajnom šesťdesiatych rokov, ktorý poukazuje na prírodnú krásu dreva. Charakteristickou črtou sú elegantné nožičky a výrazné kovové rukoväte. Konferenčný stolík ASTHTON AST L06-120 v jednoduchom prevedení.
Materiál: agátové drevo
Farebné prevedenie: hnedá / hnedý melír
Rozmery:
- ŠxVxH: 120 x 40 x 70 cm
- hmotnosť: 17 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Hĺbka | 70 cm |
| Výška | 40 cm |
| Šírka | 120 cm |
| MATERIÁL | Drevo |
| FUNKCIA | Bez rozkladu |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| FUNKCIA | Bez poličky |
| Miestnosť | Obývačka |