Livin Hill Konferenčný stolík ASHTON AST L06-120
Konferenčný stolík ASHTON AST L06-120 Neprehliadnuteľná kolekcia sektorového nábytku ASHTON je inšpirovaná dizajnom šesťdesiatych rokov, ktorý poukazuje na... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ASHTON AST L06-120
Neprehliadnuteľná kolekcia sektorového nábytku ASHTON je inšpirovaná dizajnom šesťdesiatych rokov, ktorý poukazuje na prírodnú krásu dreva. Kolekcia sektorového nábytku prináša so sebou sviežosť a eleganciu, vyniká kvalitným prevedením a skvostnou farebnou štruktúrou. Celý sortiment sektorového nábytku ASHTON sa nesie v retro štýle, ktorý ide neustále do popredia a teší sa čoraz väčšej obľube. Charakteristickou črtou sú elegantné nožičky a výrazné kovové rukoväte. Stolík predstavuje nielen jednoduchý dizajn, ale aj nadčasové línie a mimoriadny vzhľad. Sektorový nábytok ASHTON je vhodný pre zariadenie jedální, obývacích izieb, predsiení a spální.
Materiál: agátové drevo
Rozmery:
- ŠxVxH 120 x 40 x 70 cm
- Hmotnosť: 17 kg
Farebné prevedenie: hnedá / hnedý melír
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Výška | 40 cm |
| Šírka | 120 cm |
| Štýl | Retro |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Funkcia | Bez poličky |
| Miestnosť | Obývačka |
| Hĺbka | 70 cm |