Livin Hill Konferenčný stolík Adesso ADES L06-H35
Konferenčný stolík ADESSO ADES L06-H35 v sebe kombinuje niekoľko zdanlivých protikladov. Kombinuje v sebe surové materiály ako je chladivý kov a hrejivé... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík ADESSO ADES L06-H35
v sebe kombinuje niekoľko zdanlivých protikladov. Kombinuje v sebe surové materiály ako je chladivý kov a hrejivé drevo, ktoré však spolu pôsobia harmonicky a štýlovo. Pri výrobe tohto bezkonkurenčne štýlového nábytku dizajnéri použili agátové drevo ktoré je jedinečné svojou farebnosťou, preto sú nadčasové línie nábytku Adesso dokonalou voľbou pri zariaďovaní interiéru v industriálnom, retro alebo Hygge štýle. Nábytok Adesso nezaprie svoju originalitu ani farebnou kombináciou čierneho korpusu spojeného so zemitými tónmi béžovej, hnedej a šedej. Jednoduchá forma a povrch štylizovaný jemným polomatným lakom zobrazuje nezvyčajný obraz masívneho nábytku, ktorému dodávajú konečný efekt čierne kovové nohy. Systém otvárania je bez úchytiek má diskrétny vzhľad a je praktický vďaka kvalitným vodiacim lištám. Konferenčný stolík Adesso má MDF vrchnú dosku v čiernom prevedení.
Materiál: mdf doska, kov
Rozmery:
- DxHxV 68 x 73 x 35 cm
- Hmotnosť: 8 kg
Farebné prevedenie: čierny korpus
UPOZORNENIE: Farebné prevedenie na obrázku sa nemusí zhodovať s farebným prevedením výrobku. Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave. Po dodaní je potrebná montáž nôh.
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Výška | 35 cm |
| Materiál | Kov |
| Štýl | Retro |
| Šírka | 68 cm |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Tvar stola | Iný tvar |
| Funkcia | Bez poličky |
| Štýl | Industriálny |
| Miestnosť | Obývačka |
| Hĺbka | 73 cm |