Kreslo zamat / kov Dekorhome Čierna
225.50 €
Do obchodu
Toto pohodlné kreslo je navrhnuté tak, aby vo vašej obývačke upútalo na prvý pohľad. Toto relaxačné kreslo je potiahnuté mäkkým čalúnením a poskytne vám... Celý popis
Popis
Toto pohodlné kreslo je navrhnuté tak, aby vo vašej obývačke upútalo na prvý pohľad.
Toto relaxačné kreslo je potiahnuté mäkkým čalúnením a poskytne vám príjemné posedenie. Kovový rám zvyšuje jeho odolnosť a stabilitu. Kreslo môžete kombinovať s iným industriálnym nábytkom vo vašom obývacej izbe alebo spálni.
Farba:biela / čiernahorčicová / čiernaružová / čiernasvetlozelená / čiernamodrá / čiernahnedá / čiernasvetlosivá / čiernatmavosivá / čiernačierna / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:zamatová látka / kov
Rozmery:šírka: 66 cmhĺbka: 84 cmvýška: 84 cm
šírka sedu: 60 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 41 cm
Nosnosť:110 kg
Hmotnosť:15,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Žltá |
| FARBA | Růžová |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Látka |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HMOTNOSŤ | 15,4 kg |
| VÝŠKA | 84 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 60 cm |
| HĹBKA | 84 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 15440.000g |