Kreslo zamat / drevo Dekorhome Zelená
249.50 €
Do obchodu
Naše elegantné kreslo je skvelým doplnkom do vašej obývačky, kancelárie alebo spálne.Kreslo je zdobené okrasnými všívanými gombíky a disponuje extra širokými... Celý popis
Popis
Naše elegantné kreslo je skvelým doplnkom do vašej obývačky, kancelárie alebo spálne.Kreslo je zdobené okrasnými všívanými gombíky a disponuje extra širokými opierkami rúk, s ktorými dodá každému interiéru dojem luxusu, vycibrenosti a sofistikovaného štýlu.Vďaka silnému rámu z MDF spolu s robustnými nohami z masívneho dreva je toto kreslo stabilné a odolné. Je čalúnené vysoko kvalitné zamatovú tkaninou a vybavené silným polstrovaním z molitanu, ktorý vám pri sedení zaistí optimálne pohodlie. Toto kreslo je dokonalým miestom na sledovanie filmu, čítanie knižky alebo len tak k odpočinku!Farba:modráfialovázelenásiváčiernaVýber farby zvoľte vo variante produktu.Materiál:zamatová látka 100% polyester / rám z MDF / nohy z kaučukovníkového drevaRozmery:šírka: 86 cmhĺbka: 67 cmvýška: 71 cmšírka sedu: 57 cmhĺbka sedu: 50 cmvýška sedu: 42 cmHmotnosť:17,7 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Fialová |
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Barokový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,7 kg |
| DEKOR | Kaučukovníkové drevo |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 67 cm |
| ŠÍRKA | 86 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| VÝŠKA | 71 cm |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 57 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zelená |
| Hmotnosť | 17720.000g |